Historia i profil działania firmy

Firma "Almex System" Damian Skoczylas, Krzysztof Ciszkowski Sp.j. od 1998 roku prowadzi aktywną działalność na rynku klimatyzacji i wentylacji w trzech zasadniczych obszarach :

  • Kompleksowa realizacja instalacji klimatyzacji, wentylacji mechanicznych oraz integracji systemów nadzoru i sterowania w obiektach biurowych, technicznych takich jak serwerownie, centrale telekomunikacyjne oraz handlowych,logistycznych i przemysłowych.
  • Kompleksowe usługi serwisowe systemów i urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.
  • Sprzedaż urządzeń stosowanych w klimatyzacji i wentylacji, renomowanych światowych producentów takich jak: Rhoss, Mitsubishi Heavy Industries, Pego, Sytemair, Regin. 

Przez cały okres działalności staramy się, aby nasza firma stale się rozwijała i zmieniała na lepsze pod względem stosowanych technologii, rozwiązań technicznych, stosowanych urządzeń oraz jakości, jak i standardów realizacji zamówień. Dokładamy wszelkich starań, aby grono zadowolonych ze współpracy klientów ciągle się powiększało. 
Sukces naszej firmy, jest wynikiem doskonałej organizacji oraz realizacji zleceń na czas i w ramach uzgodnionego budżetu. Dziesiątki  zakończonych sukcesem inwestycji potwierdzają naszą kompetencję i doświadczenie oraz oznaczają dla naszych Klientów gwarancję powodzenia zleconych inwestycji.

 

27 listopada 2015

© Almex System 1998 - 2015