Menu klimatyzacja

oferta komercyjnych i przemysłowych klimatyzatorów split

Klimatyzatory Mitsubishi Heawy Industries Ltd.

oferta klimatyzatorów split do rezydencji i małych biur

RAC (Residential Air Conditioners) - to grupa klimatyzatorów przeznaczona dla odbiorców indywidualnych (klimatyzacja domów i mieszkań) i biznesowych (małe sklepy i biura) do montażu w mniejszych pomieszczeniach. 

 

Tabela typoszeregu

 

Katalog klimatyzatorów RAC

Klimatyzatory Mitsubishi Heavy Industries Ltd. - multisplit VRF

oferta klimatyzatorów multi split i systemów VRF

Mozliwośc jednoczesnej pracy w funkcji chlodzenia i ogrzewania.

System KXR umozliwia jednoczesną prace jednostek wewnetrznych w funkcji chlodzenia i ogrzewania przy zastosowaniu jednej jednostki zewnetrznej. Stosowany w budynkach, gdzie konieczne jest rozdzielenie trybu pracy urządzen na poszczególne strefy o róznych wymaganiach dla zapewnienia wlaściwego komfortu.

Oszczedna praca dzieki odzyskowi energii.

System zapewnia efektywny odzysk energii generowanej podczas funkcji chlodzenia i oddawanej w procesie skraplania. Najbardziej efektywna oszczednośc w porównaniu do tradycyjnego systemu KX wystepuje w przypadku jednoczesnej i równomiernej pracy systemu w funkcji chlodzenia i ogrzewania.

* Jednostki wewnetrzne sterowane wspólnym sterownikiem pracują w tej samej funkcji (chlodzenie lub ogrzewanie).

Zwiekszenie wydajności - Zasadniczy wzrost wydajności i oszczedności systemu podczas jednoczesnej pracy w funkcji chlodzenia i ogrzewania.

Unikalna kontrola niskiego i wysokiego ciśnienia opracowana przez MHI zapewnia stabilną prace systemu w funkcji chlodzenia i ogrzewania w szerokim zakresie temperatur. System automatycznie i precyzyjnie kompensuje róznice pomiedzy obciązeniem w funkcji chlodzenia i ogrzewania, dzieki czemu osiągnieto znaczący wzrost efektywności systemu.

 

Katalog serii KXR6

oferta klimatyzatorów multisplit KX

Menu główne

oferta klimatyzatorów multi split i VRF

Nasza oferta w zakresie klimatyzacji komfortu to dwie grupy urządzeń: RAC i PAC . Ich przeznaczenie pokrywa wymagania zarówno użytkowników prywatnych, instytucjonalnych, jak i biznesowych.

VRF (Variable Refrigerant Flow) - to systemy klimatyzacyjne o zmiennej wydajności geometrycznej jednostki zewnętrznej regulowanej płynnie przez sterownik. Znajdują one zastosowanie w klimatyzacji budynków, hal produkcyjnych i montażowych itd. 
Umożliwiają tworzenie skomplikowanych (rozpiętość do 500m, przewyższenie do 160m) systemów klimatyzacyjnych poprzez odpowiednie łączenie jednostek zewnętrznych (do 136kW) i wewnętrznych (do 48 urządzeń), dając tym samym duże możliwości sterowania (indywidualne nastawy dla każdej jednostki wewnętrznej, z jednoczesnym chłodzeniem i grzaniem (odzysk ciepła) włącznie) i monitoringu. Szeroka gama jednostek wewnętrznych (14 typów i ponad 70 modeli) umożliwia pełną integrację systemu z budynkiem zachowując jego estetykę wewnętrzną i zewnętrzną przy niskim poziomie hałasu.

Seria KXR6

Seria KXZ

KXZ to nowoczesny, dwururowy system VRF (ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego) zapewniający chłodzenie lub grzanie dla szerokiego zakresu aplikacji, począwszy od pojedynczych mieszkań, biur i apartamentów (z użyciem systemu KX6 Micro i KXZ Lite) po wielopiętrowe budynki biurowe z dużymi, otwartymi przestrzeniami (open space).

 

Folder serii KXZ

 

Katalog urządzeń serii KXZ

Seria KXR6

Seria KXZ

oferta klimatyzatorów multisplit micro KX

Seria KX6 Micro

Seria KX6 Micro

PAC (Packaged Air Conditioners) - to klimatyzatory stworzone z myślą o zastosowaniach biznesowych i przemysłowych - duże biura, restauracje, sale konferencyjne, pomieszczenia techniczne itp. 

Wszystkie urządzenia pracują z ekologicznym czynnikiem chłodniczym R410A, cechują się znakomitymi osiągami w zakresie poziomu hałasu, oszczędności energii (klasa energetyczna A), zakresu temperatur pracy oraz oczyszczania powietrza (filtry enzymatyczne, fotokatalityczne, antyalergiczne) i są wygodne w konfiguracji, utrzymaniu i sterowaniu.

 

Katalog klimatyzatorów PAC

Nowy system KX6 to wynik naszych poszukiwań w dziedzinie klimatyzacji obiektów mieszkalnych oraz komercyjnych. 80 lat doświadczeń w branży chłodniczej umożliwiło zbudowanie systemu o wysokiej sprawności i niezawodności działania, zaprojektowanie nowoczesnych jednostek klimatyzacyjnych o zwartej budowie oraz inteligentnej konstrukcji.

 

Katalog urządzeń serii KX6 Micro

© Almex System 1998 - 2015